Lektori

Žanna Dubska

Stila un modes eksperte, Imidža dizainere, inženierzinātņu doktors, Stila rokasgrāmatas “Rīdzenieces noslēpumi” autors, Labākais blogeris Latvijā 2020 (pēc Golina koeficienta). Žannai ir 63 gadi un viņa tos neslēpj.

Stila padomniece 4 Latvijas prezidentiem, 2 pirmām lēdijām un 32 šovbiznesa zvaigznēm. Novadījusi 60 "Stila pārvērtības" TV šovus un vairāk nekā 2000 apmācību kursus, meistarklases un publiskas lekcijas 19 valstīs.

Lekcija " Jaunība līdz mūža beigām. Ko tā nes?" norisināsies 10.jūnijā plkst. 14:40

Dita Bērziņa

Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas lektore, sertificēta masiere un ķermeņas estētikas speciāliste.
Ikdienā, strādājot ar estētiskās kosmetoloģijas studentiem un veicot ķermeņa kosmētiskās procedūras savā praksē, nepārtraukti meklē veidus un līdzekļus kā attālināt novecošanos jeb kā novecot skaisti! Viens no iespējamiem veidiem ir kolagēna lietošana.

Lekcija "Iekšķīgi lietojama kolagēna ietekme uz novecošanās procesiem"
 norisināsies 10.jūnijā plkst. 13:40

 Baiba Grīna

Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas lektore, stiliste un grima māksliniece ar vairāk kā 20 gadu stāžu kino, foto, reklāmā, TV šovu, mākslas, mūzikas projektos, veidojot stilu, vizuālo tēlu, grimu, frizūras. Strādā ar skatuves personībām, māksliniekiem, kolektīviem.

Nozares eksperts, strādā pie profesiju standartu, eksaminācijas u.c. jautājumu izstrādes. Saņēmusi augstākos nozares apbalvojumus (Beauty Expert award, Lielais Kristaps),

Lekcija "Vizuālā tēla nozīme harmoniskā novecošanas procesā" norisināsies 10.jūnijā plkst. 11:35


 Inga Velmere

Maģistra grāds sporta pedagoģijā. Myfitness trenere kopš 2008. gada. Trenere 20 gadus. Rīgas Stradiņa Universitāte sporta un uztura katedras - docētāja asistente. Uzskata, ka tieši sports un uzturs ir svarīgākais komponents veselam ķermenim, labai pašsajūtai. https://ingavelmere.com/

Lekcija "Veselīgs sports, kā dzīvesveids ilgtermiņā" norisināsies 10.jūnijā plkst. 10:15

 

Marija Dilo

Topošajs  skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijas jomā. Cilvēks, kurš uzskata, ka ziņkārība ir visslabākā rakstura īpašība.

Lekcija "Kā neapmaldīties digitalizācijas džungļos 21. gadsimtā" norisināsies 10.jūnijā plkst. 10:55

 

Jolanta Liniņa

Starptautiskās kosmetoloģijas koledžas studente. Iegūta pedogoģiskā izglītība Latvijas universitātē. Praktizējoša sejas kopšanas speciāliste. Veselīga dzīvesveida piekritēja.

Lekcija "Antioksidantu nozīme ilgtspējīgas dzīves kvalitātes nodrošināšanā" norisināsies 10.jūnijā plkst. 14:20

 

Kristīne Jākobsone

Kosmētiķe, internā māsa, apmācīttiesīga persona, LKKA biedrs, SIA "Prof-K" (PROF COSMETICS) dibinātāja un valdes locekle. Aizrauj izzināt nozares aktuālāko apmeklējot lielākos Estētiskās medicīnas kongresus. Brīvā laikā interesējas par skaistumkopšanā saistītām nozarēm - preventīvo medicīnu, uzturzinātni, nutricioloģiju, dermatoloģiju.

K.Jākobsone viena no skaistumkopšanas nozares aktīvākajām semināru, vebināru un konferenču rīkotājām Latvijā. Regulāri apmeklē un pilnveido savas zināšanas starptautiskos kongresos. Lasa lekcijas kopā ar Latvijas vadošajiem dermatovenerologiem. “Prof cosmetics” organizētajos semināros piesaista dermatologus, uztura un preventīvās medicīnas specialistus, jo uzskata, ka tikai tā var klausītājiem sniegt aktuālākos nozares jaunumus un iegūt pilnvērtīgas, padziļinātas zināšanas skaistumkopšanas nozares speciālistiem.

Lekcija "Sejas novecošanās morfotipu īpatnības, kopšanas un procedūru klāsts" norisināsies 10.jūnijā plkst. 11:15

Santa Domkova

Starptautiskās Kosmetoloģijas Koledžas Estētiskās kosmetoloģijas programmas 2. kursa studente.
Interese par skaistumkopšanu ir jau no bērnības. Mācības nozarē sniegs ne tikai padziļinātas zināšanas, bet arī
iespēju sevi attīstīt tālāk, darboties un nodot zināšanas citiem.

Lekcija "Cilvēka psiholoģiskā stāvokļa ietekme uz fizisko veselību" norisināsies 10.jūnijā plkst. 15:00
 

Līga Balode 

Docente RSU, Starptautiskās kosmetoloģijas koledžas docente, koledžā pasniedz studiju kursu "Uztura mācība". Līgai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze pētniecībā, iepriekš strādājot LU Eksperimentālās un klīniskās medicīnas institūtā. Brīvajā laikā dodos pastaigās, jogo un lasa grāmatas.

Lekcija "Iekaisuma veicināta novecošanās, ikdienas paradumi tās profilaksei" norisināsies 10.jūnijā plkst. 10:35Pēteris Urtāns

Ergoterapeits, RigaBrain® smadzeņu treniņu centra vadītājs.

14 gadus Pēteris Urtāns vada RigaBrain® smadzeņu treniņu centru, izmantojot inovatīvas smadzeņu darbības tehnoloģijas, palīdzot uzlabot miegu kvalitāti, koncentrēšanās spējas un motivāciju. Iepriekš strādājis Centrā pret vardarbību "Dardedze" un Valsts garīgās veselības aģentūrā (Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrs). Profesionālās zināšanas papildinājis ASV un Kanādā.

Lekcija "Smadzeņu noslēpumi par mūžīgo jaunību" norisināsies 10.jūnijā plkst. 12:30

 

Kristīne Pētersone

Krio Centra vadītāja, Latvijas Krioterpijas asociācijas dibinātāja, Starptautiskās kosmetoloģijas koledžas lektore. Kristīnes sirdslieta jau 10 gadus ir krioterapija, viņa iedvesmo nebaidīties iekāpt  kriosaunā mīnuss 150C un aicina  ikdienā rūpēties par saviem mentālās un fiziskās enerģijas resursiem. Dzīve ir skaista un ķermenis ir tavs labākais draugs par ko rūpēties, lai sasniegtu visu, ko vēlies.

Lekcija "Biopsihosociālā pieeja veselības uzturēšanā un krioterapijas ietekme uz ķermeni" norisināsies 10.jūnijā plkst. 13:20

 

 Kristīne Mielava

Starptautiskās Kosmetoloģijas Koledžas studente, arī ikdienā strādā skaistumkopšanas nozarē. Interesē viss, kas saistīts ar veselīgu dzīves veidu, jo skaistums sākas no vesela un garīgi spēcīga organisma. Kristīnei ir liela pieredze fitnesa trenera darbā, tādēļ kustība ir viņas dzīvesveids, kuru cenšas attīstīt un pilnveidot. Labprāt dalītās ar iegūtajām zināšanām. Uzskata, ka lielākā bagātība ir laba veselība.

Lekcija "Kā nezaudēt dzīves garšu" norisināsies 10.jūnijā plkst. 14:00
 

Inta Rozenberga

Sabiedrisko attiecību bakalaurs, zobārsta asistente, Starptautiskās kosmetoloģijas koledžas absolvente, skaistumkopšanas salona “SKAISTUMA PIETURA” īpašniece. Skaistumkopšana jomā strādāju vairāk kā 8 gadus. Zobārsta asistenta profesija bija vienojošais elements, kādēļ pievērsos intensīvas sejas masāžas ieviešanai savā ikdienā.

Lekcija "Intensīvās sejas masāžas pielietojums preventīvajā kosmetoloģijā" norisināsies 10.jūnijā plkst. 11:55

 
Uldis Bērziņš

Starptautiskās kosmetoloģijas koledžas docents, Ph.D. Bioloģijā, RTU biočipu zinātniskās laboratorijas vadošais pētnieks –vadītājs

Lekcijas "Metode dzīvu, neiezīmētu šūnu identificēšanai un šķirošanai pēc telomēru garumanorisināsies 10.jūnijā plkst. 12:50